Sposób na niezapomnianą imprezę? Limuzyna Lincoln!

Sposób na niezapomnianą imprezę? Limuzyna Lincoln!

Organizujesz przyjaciółce wieczór panieński? A może chciałabyś zaprosić koleżanki na swoją szaloną imprezę urodzinową? Zastanów się nad wynajmem luksusowej limuzyny! Podjedzcie do modnego klubu jak prawdziwe celebrytki. Imprezowa limuzyna – czyli co? Limuzyna, którą oferujemy naszym klientom to prawdziwy Lincoln. Tej marki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – jest synonimem luksusu, bogactwa i doskonałej, najwyższej […]

W co powinien być wyposażony nowoczesny bus?

W co powinien być wyposażony nowoczesny bus?

Wynajem busów stał się równie popularną usługą, co wynajem autokarów. Nic w tym dziwnego. To optymalny środek transportu, gdy podróżujących ma być więcej, niż przewidziano miejsc w samochodach osobowych, lecz mniej, by wynajmować cały autokar. Busy wynajmowane są zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Na co warto zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy? W co powinien być wyposażony nowoczesny bus? Przekonajmy się!

Czytaj więcej about W co powinien być wyposażony nowoczesny bus?
Pięć cech dobrego przewoźnika

Pięć cech dobrego przewoźnika

Wynajem autokarów jest dość popularną usługą. Chętnie korzystają z niej szkoły, organizując wycieczki dla dzieci, czy zabierając je na różnego rodzaju zawody sportowe. Autokary wynajmowane są również przez biura podróży realizujące usługi dla swoich klientów. Nie można oczywiście zapomnieć o osobach prywatnych, które rezerwują przewóz autokarem rodziny i znajomych, na przykład po ceremonii ślubnej do sali weselnej. A to tylko kilka przykładów podmiotów, które korzystają z tego typu najmu. Zobacz, czym warto kierować się, szukając dobrego przewoźnika.

Czytaj więcej about Pięć cech dobrego przewoźnika