AUTA IMPREZOWE – NA SPECJALNE OKAZJE WROCŁAW

Auta imprezowe to propozycja dla osób, które szukają nietypowego sposobu na spędzenie wyjątkowych okazji. Przygotowaliśmy dwie propozycje. Jedna to luksusowa limuzyna Lincoln wyposażona w bar, nagłośnienie i wygodne kanapy. Jest przygotowana właśnie do tego, by spędzić w niej niezapomniane chwile, niezależnie od tego, czy planujesz wieczór panieński dla swojej przyjaciółki, czy chcesz w nietypowy sposób świętować swoje urodziny lub inną ważną okazję. Klienci często wybierają tę ofertę z wynajmem autokaru na wesele

Druga propozycja to DANCE BUS, czyli autobus zamieniony w mobilny parkiet wraz z barem, nagłośnieniem i wygodnymi kanapami. Impreza w takim pojeździe z pewności na długo zostanie w pamięci zaproszonych gości.

Zachęcamy do przejrzenia zdjęć, na których możesz przyjrzeć się wnętrzom obu pojazdów. Jeśli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zachęcamy do rezerwowania przejazdów z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ cieszą się bardzo dużą popularnością. Możesz to zrobić poprzez formularz rezerwacyjny lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Zapraszamy do zabawy z firmą Edbus!

Limuzyna Lincoln do 10 pasażerów

DANCEBUS Sprinter

DANCEBUS