O firmie Edbus: Przewozy zagraniczne i krajowe autokarem – Wrocław

Edbus jest firmą rodzinną, która powstała w 1990 roku. Firma specjalizuje się w przewozach zagranicznych i krajowych. Dysponujemy czterema autokarami z liczbą miejsc od 25 do 51 oraz pięcioma busami z liczbą miejsc od 7 do 20. Są to wysokiej klasy pojazdy marki Mercedes i Setra. Z naszych usług korzystają m.in. biura podróży, szkoły oraz kluby sportowe.

Przewozimy młodzież w ramach programów wymian międzynarodowych. Zajmujemy się także przewozami klientów indywidualnych na imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, pogrzeby, wyjazdy integracyjne, szkolenia, itp. Oferujemy wynajem autobusów z kierowcą.

Oferta przewozów jest bardzo szeroka. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sprawne i punktualne dowiezienie na miejsce grupy pasażerów może być przydatne w wielu sytuacjach, niezależnie od tego czy mowa o imprezie branżowej, czy uroczystości rodzinnej.

Zawsze warto zwracać się do godnych zaufania wykonawców – firm, które mogą zagwarantować komfort podróży, bezpieczne, nowoczesne pojazdy i obsługę przez wykwalifikowanych kierowców. Wszystko to znajdziesz właśnie w firmie Edbus.

Przewozy w kraju i za granicą – już od 30 lat

Działamy na rynku usług przewozowych już od 1990 roku. Tak wiele lat doświadczenia pozwala nam na wykonywanie przewozów krajowych i zagranicznych na najwyższym poziomie jakości. Przez kilkadziesiąt lat działalności zaufało nam wielu klientów – przedsiębiorców, szkół, organizacji i osób prywatnych.

Jeśli szukasz firmy, która oferuje przewozy krajowe i zagraniczne pojazdami wysokiej klasy, nowoczesnymi i bezpiecznymi, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej nie tylko wynajem busów i autokarów na wycieczki szkolne,  ale także samochodów osobowych i specjalnych aut przeznaczonych do organizacji imprez.