Pojazdy – autokary na wycieczki szkolne, przewóz gości weselnych – Wrocław

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mają różne potrzeby w zakresie przewozów pasażerskich. Dlatego w naszej flocie znajdziesz pojazdy różnej wielkości, które mogą przewieźć zróżnicowaną liczbę pasażerów, np. autokary na wycieczki szkolne.

Do dyspozycji klientów oddajemy cztery autokary z liczbą miejsc od 25 do 51 oraz pięć busów z liczbą miejsc od 7 do 20. Są to wysokiej klasy pojazdy marki Mercedes i Setra. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wynajęcie dużego autokaru, czy potrzebujesz mniejszego pojazdu typu bus, gwarantujemy najwyższy komfort podczas jazdy. Każdy z modeli, który wykorzystujemy w codziennej pracy, został wyposażony we wszelkie udogodnienia i zapewnia bardzo dużą wygodę i bezpieczeństwo podróży. Jest to istotne szczególnie podczas wielogodzinnych tras zagranicznych, ale nie tylko. Nawet jeśli wynajmiesz autokar na wesele, który ma przewieźć gości na odległość tylko kilku kilometrów, masz pewność, że podstawimy nowoczesny, komfortowy pojazd, który zapewni przyjemną podróż.

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami pojazdów, które oferujemy na wynajem. Możesz skorzystać nie tylko z autobusów, ale także z aut osobowych i niezwykle ciekawej propozycji – samochodów imprezowych.