Sposób na niezapomnianą imprezę? Limuzyna Lincoln!

Organizujesz przyjaciółce wieczór panieński? A może chciałabyś zaprosić koleżanki na swoją szaloną imprezę urodzinową? Zastanów się nad wynajmem luksusowej limuzyny! Podjedzcie do modnego klubu jak prawdziwe celebrytki.

Imprezowa limuzyna – czyli co?

Limuzyna, którą oferujemy naszym klientom to prawdziwy Lincoln. Tej marki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – jest synonimem luksusu, bogactwa i doskonałej, najwyższej jakości. Robi wrażenie z zewnątrz oraz wewnątrz. Limuzyną może podróżować maksymalnie 10 pasażerów. Słowo podróż nie ma jednak nic wspólnego z siedzeniem w fotelu i patrzeniem za okno. Limuzyna wyposażona jest w wygodną kanapę ustawioną wzdłuż pojazdu. Przed nią można znaleźć sprzęt muzyczny i barek, a to wszystko w klimatycznym oświetleniu. Przejażdżka limuzyna to przeżycie samo w sobie, doskonale oddające powiedzenie, że nie liczy się cel, ale droga.

Lincoln i jego kierowca

Wiele osób rezygnuje z wynajmu imprezowej limuzyny, gdyż zastanawiają się, jak zwykły kierowca może poradzić sobie na mieście z manewrowaniem tak długim pojazdem. To nie problem! W wynajem limuzyny zawsze wliczona jest usługa zawodowego kierowcy, który zna to auto jak własną kieszeń. Przyjedzie po gości w dane miejsce o omówionej godzinie, a po zawiezieniu ich do klubu (lub w inne wskazane miejsce) – po prostu odstawi pojazd na nasz parking. Obowiązkiem pasażerów w dniu imprezy jest tylko… dobra zabawa! Nasz imprezowy Lincoln, tak jak wszystkie inne pojazdy, posiada aktualny przegląd techniczny i ważne ubezpieczenie. Decydując się na jego wynajem, nie musisz martwić się, że zabawę popsuje Wam nieplanowany postój spowodowany poważną awarią. Z pewnością będziecie zachwycone stanem samego pojazdu, jak i umiejętnościami naszych kierowców!